O nas

połowa logo kochamdom

KochamDom.com

Kim jesteśmy?

Kochamdom.com to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca w sprzedaży produktów ogrodowych oraz narzędzi. Jako zespół pasjonatów przydomowych przestrzeni, z przyjemnością dostarczamy naszym klientom produkty, które sprawią, że ich ogrody stworzą idealne miejsce do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zaufanie i satysfakcja klientów są dla nas priorytetem, dlatego oferujemy produkty najwyższej jakości, dostarczane z dbałością o szczegóły. Nasza ekipa składa się z doświadczonych ekspertów, gotowych służyć fachową poradą i pomocą w doborze odpowiednich produktów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego klienta. Pragniemy być nie tylko miejscem, gdzie można znaleźć wysokiej klasy produkty ogrodowe, ale również źródłem inspiracji i pomysłów na urządzenie wymarzonego ogrodu. Dlatego oprócz produktów najwyższej jakości znajdą państwo u nas przyjazną atmosferę która sprawi, że będziecie wracać do nas z uśmiechem na twarzy.

Zapraszamy serdecznie do zwiedzenia naszej strony internetowej oraz wyjątkowego showroomu w Niepołomicach przy ul. Tadeusza Kościuszki 47 – jesteśmy gotowi, by pomóc na każdym kroku aranżacji Twojej wymarzonej przestrzeni w twoim ogrodzie. 

Kochamdom.com – Twój partner w stworzeniu idealnego ogrodu.

kostka dekoracyjna - Rossano gładkie
gładki krawężnik prosty

Dostarczamy jakość!

Nasze produkty cechuje nie tylko wysoka jakość, ale także odporność na warunki atmosferyczne, długotrwałe trwałość. Bez względu na to, czy potrzebujesz ogrodzenia, kostki na podjazd, taras,  ścieżki ogrodowej czy wymarzonego kąta relaksu, mamy rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania. Nasza firma nie tylko dostarcza materiały, ale również oferuje kompleksowe usługi projektowe i wykonawcze. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniego wzoru i koloru kostki, a także zaplanują i zrealizują Twoje marzenie o pięknej i funkcjonalnej przestrzeni.