Usługa Projektowa

połowa logo kochamdom

KochamDom.com

Zamówić projekt otoczenia u projektanta, czy spróbować stworzyć coś samemu?

Witaj w dziale projektowania!
Nasz zespół specjalistów zajmuje się kreowaniem inspirujących i funkcjonalnych aranżacji dla Twojego ogrodu, tarasu czy podjazdu.
Z bogatego asortymentu naszych produktów, w tym kostki brukowej o różnorodnych wzorach i kolorach, eleganckich ogrodzeń oraz wysokiej jakości płyt tarasowych, tworzymy projekty dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i gustu.
Nasi doświadczeni projektanci z pasją podejmują się wyzwań, by stworzyć dla Ciebie przestrzeń, która nie tylko zachwyci swoim wyglądem, ale także będzie funkcjonalna i dostosowana do Twojego stylu życia. Niezależnie od tego, czy marzysz o romantycznym ogrodzie pełnym kwiatów, nowoczesnym tarasie idealnym do relaksu, czy eleganckim podjeździe uwydatniającym charakter Twojego domu – jesteśmy tutaj, by spełnić Twoje oczekiwania.
Rozpocznij podróż ku swojemu wymarzonemu ogrodowi już dziś! Skontaktuj się z nami, a nasz zespół pomoże Ci zrealizować Twoje marzenia o idealnej przestrzeni wokół domu.

usługa projektowa - wizualizacja ogrodu 1

Zamówić projekt otoczenia u projektanta, czy spróbować stworzyć coś samemu?

Podpowiadamy, jak zaaranżować przestrzeń wokół domu — jakimi kształtami, fakturami i barwami ją wypełnić, by cała posesja nabrała
wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru. Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i umiejętności naszych architektów krajobrazu, którzy opracują koncepcyjny projekt zagospodarowania terenu, co znacznie ułatwi zamówienie odpowiedniej ilości materiałów Polbruk i w rezultacie wykonanie nawierzchni.

koncepcja 3D - architekci kochamdom zaprojektują twój ogród
usługa projektowa - projekty ogrodów i podjazdów
Koncepcja 2D
Koncepcja 3D
Koncepcja 3D+

Aby skorzystać z usługi projektowej zadzwoń pod numer +48 668 197 384 doradzimy ci najlepsze rozwiązanie!