FAQ

połowa logo kochamdom

KochamDom.com

Najczęściej zadawane pytania

W przypadku braku dostępności na naszych magazynach konsultujemy datę produkcji oraz dostawy wraz z producentem danego wyrobu, a następnie z klientem termin realizacji zamówienia

Koszty transportu liczone są w zależności od odległości i wielkości zamówienia. Dysponujemy samochodami 6, 8 i 14 paletowymi. Transport liczony jest indywidualnie. Możliwy jest również odbiór towaru osobiście. Każdy samochód posiada HDS i może samodzielnie rozładować towar u klienta. 

Cena oferowana na stronie nie obejmuję kosztów dostawy oraz kaucji zwrotnej za palety. Ceny podane na stronie są cenami brutto.

Tak. Wszystkie palety są kaucjonowane. Informacje o wysokości kaucji i termin zwrotu palet uzyskają państwo od naszych handlowców

Niepowtarzalność kolorystyczna kolorystyk pastelowych nie jest wynikiem błędów technologicznych powstałych w procesie produkcji a jedynie jedną z cech charakterystycznych dla tego rodzaju koloru.
Ponadto, że pomimo staranności i kontroli wszystkich czynników mających wpływ na powtarzalność kolorów, mogą wystąpić ich wahania dopuszczalne przez deklarowane właściwe normy i dokumenty odniesienia.

Tak, jest możliwość płatności przy odbiorze lub przelewem. Wymagane jest przesłanie potwierdzenia przelewu na adres biuro@mirodor.pl przed dostawą towaru.
Nr rachunku bankowego ING S.A 18105014451000009067762451
Na miejscu w siedzibie firmy kochamdom.com można opłacić zamówienie gotówka, kartą płatnicza lub blikiem.

Nie można. Na sztuki jedynie bloczki ogrodzeniowe, palisady, obrzeża płyty brukowe i  gresowe.

Reklamacje należy składać osobiście w siedzibie firmy kochamdom.com lub mailowo na adres reklamacje@kochamdom.com . Do reklamacji należy dodać dokumentację zdjęciową etykiety produktu oraz dowód zakupu w celu potwierdzenia ewentualnych wad towaru.
Towar zakupiony w naszej firmie nie podlega zwrotowi. Jest to towar na indywidualne zamówienie